Nowi klienci? Zdobędziemy
ich za Ciebie

Zwiększamy sprzedaż i
lojalność konsumentów.

Budujemy świadomość Twojej marki wśród klientów.

Informacyjnie
(No. 01)

Więcej leadów.
Większa sprzedaż.

Zastanawiasz się, gdzie są te leady? My wiemy! Każdego dnia pozyskujemy setki nowych leadów dla naszych klientów.

Informacyjnie
(No. 02)

Sprzedaż zajmuje
dużo czasu

My pracujemy. Ty odpoczywasz. Oszczędzamy Twój czas i zwiększamy efektywność sprzedaży średnio o 30% No to jak? Umowa stoi?

Informacyjnie
(No. 03)

Zatrudnij
profesjonalistę!

Masz pewność, że Twoja reklama trafi we właściwe miejsce. Aż 97% klientów przedłuża z nami współpracę na kolejne miesiące.

Informacyjnie
(No. 04)

Świadomy
wybór

Wybierając adspoint.pl jako swoją agencje marketingową zyskujesz przede wszystkim wszechstronny i utalentowany zespół

Opinie

Co mówią
o nas klienci?

monka

Gastronomia

Monka

Wieloletnie doświadczenie zespołu, bardzo szeroka wiedza i umiejętność wnikliwej analizy celów i dążeń naszej firmy, przyniosły świetne efekty w sprzedaży. Profesjonalna usługa na wysokim poziomie, w naszej współpracy bardzo cenimy podejście ekipy z Adspoint do dynamiki rozwoju naszej młodej firmy.

pupil

Branża odzieżowa

Pupill

Współpracujemy już od kilku lat i każdy rok wygląda coraz lepiej. Świetna praca, szybkość działania i efekty. W 2021 roku zanotowaliśmy 217% wzrost sprzedaży, 195% wzrost liczby zamówień i 6.9% wzrost wartości koszyka w stosunku do 2020 roku.

Nieruchomosci

Nieruchomości

Inside Park S.A

Online marketing, budowa lejków sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów to tylko kilka aspektów naszej współpracy z Adspoint. Usługa na poziomie ale co ważniejsze, przekłada się na efekty.

Pytania i odpowiedzi

Wypełnij formularz kontaktowy. Opisz swoje obecne wyzwania marketingowe, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Uważaj! Za składanie fałszywych zeznań grozi kara aż do 8 lat pozbawienia wolności.  Nie no luz… ewentualnie przepalenie budżetu.

Umówimy się na spotkanie na samym szczycie góry Shaolin… jak mnisi…. tuż obok samego Buddy. Albo na zoomie jak normalni ludzie. Opowiesz nam o swoim biznesie i celach, jakie chcesz osiągnąć. Spokojnie! Nie musisz zakładać krawata i marynarki.

Zdobywamy informacje lepiej niż W-11 wydział śledczy. Na ich podstawie dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Przedstawiamy Ci ofertę nie do odrzucenia i damy czas do namysłu. Nic za to nie płacisz! 

Doskonale! Podpisujemy umowę. Cieszymy się jak dzieci, aby chwilę później zabrać się do roboty. Przeprowadzamy szczegółowy audyt Twojej strony, mediów społecznościowych oraz modelu biznesowego. Następnie opracowujemy indywidualną strategię marketingową, komunikaty i wszystkie niezbędne materiały. Będzie Pan zadowolony!

Po 15 dniach prowadzenia kampanii prezentujemy Ci szczegółowy raport podsumowujący bieżące wyniki. Wspólnie omawiamy je na spotkaniu.

Gwarantujemy, że to nie kolejna nudna tabelka z Excela (serio). Umowa jest prosta i przejrzysta. Finalnie Ty decydujesz, czy ją przedłużamy.

Przelej swoje myśli

Ciągle ci mało?
Wyślij do nas wiadomość

Chcesz zmienić coś w marketingu swojej firmy?
Nie pozwól, aby Twój biznes został zepchnięty na drugi plan!

Email:

agencja@adspoint.pl

Telefon:

+48 730 361 066

Dane firmy:

ADSPOINT Sp. z o.o.

NIP 9562375230
REGON 521849960
KRS 0000968533